Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora jam e re për tu martuar

Shko poshtë

Nora jam e re për tu martuar

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:36 pm

Nora Istrefi, edhe pse është e fejuar, shprehet se nuk planifikon martesë për këtë vit. Nora ende nuk i ka mbushur të 25-at dhe e ndien veten ende të re për t’u martuar.
Edhe pse jam e fejuar, nuk planifikoj martesë për vitin 2010, ngase mendoj se jam e re për t’u martuar. Unë besoj se mosha ideale për martesë është 25 vjet e më lart, kështu që unë ende nuk i kam mbushur të 24-at dhe nuk e kam arritur ende moshën e martesës.
E kam biseduar edhe me familjen time, gjegjësisht mamin se pa i bërë 25 vjet nuk do të martohem”, ka thënë Nora. Martesën, Nora e parashikon me një ceremoni të madhe dasmore, me një atmosferë të këndshme, në prani të shumë mysafirëve të artdashësve të saj.
Natyrisht se martesën time e mendoj me një ceremoni të madhe dasmore, ishalla më shkojnë punët mirë ashtu siç e paramendoj”, përfundon ajo.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi