Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vali preket nga fjalet e Jetmirit

Shko poshtë

Vali preket nga fjalet e Jetmirit

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:36 pm

Jetmiri e ka thirrur Valentinen me emrin “Vala” dhe ajo eshte prekur dhe i eshte hedhur menjehere ne qafe Jetmirit.Arsyeja ke qene qe me ate emer Valentinen e ka thirrur vetem i ati.Ka mjaftuar vetem kjo fjale qe Vali te kujtonte te atin dhe te prekej.Ajo tha qe eshte ndjere mire nga ky moment dhe e perjetoi mire.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi