Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shitet për 50 mijë euro certifikata martesore e Jackson

Shko poshtë

Shitet për 50 mijë euro certifikata martesore e Jackson

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:38 pm

Certifikata martesore e Michael Jackson dhe Lisa Marie Presley, është shitur për 70.800 dollarë (50.313 euro) gjatë një ankandi.
Dokumenti përmban nënshkrimet e të dy yjeve, ndërsa çiftit i është dhënë gjatë një ceremonie në Republikën Dominikane më 26 maj 1994.
“Gruaja ime dhe unë kemi mbledhur autografe dhe gjëra përkujtimore që nga viti 1973. Disa vite më parë nuk arritëm ta blinim certifikatën martesore të Marilyn Monroe dhe Arthur Miller, prandaj nuk dëshiroja që ta humb edhe këtë mundësi”, tha blerësi anonim.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi