Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fansat e Gagas grumbullojnë gjysmë milioni dollarë për Haitin

Shko poshtë

Fansat e Gagas grumbullojnë gjysmë milioni dollarë për Haitin

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:38 pm

Lady Gaga ka falënderuar fansat anekënd botës, të cilët i kanë ndihmuar që gjatë një dite të vetme të grumbullojë më shumë se 500.000 dollarë, për të ndihmuar banorët e Haitit.
Këngëtarja e hitit “Poker Face” ia kushtoi 24 janarin vendit nga Karaibet që u shkatrua nga tërmeti, duke kërkuar grumbullimin e fondeve gjatë një koncerti në New York dhe duke shitur gjësende përmes faqes së saj të internetit.
Ndërsa në një koncert të mbajtur në Universitetin Purdue të martën, këngëtarja ka zbuluar fitimet nga donacionet e fansave, të cilët brenda 24 orëve kishin mbledhur më shumë se gjysmë milioni dollarë.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi