Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rosela dhe Eliza në rrugë drejt klipit

Shko poshtë

Rosela dhe Eliza në rrugë drejt klipit

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:39 pm

Kënga fituese e festivalit “Kënga Magjike 2009”, “Rruga e zemrës”, e cila me shumë mjeshtri u interpretua nga dy këngëtaret Eliza Hoxha dhe Rosela Gjylbegu, shumë shpejt do të plotësohet edhe me klip.
Angazhimet për realizmin e klipit tashmë kanë filluar, ndërsa dy këngëtaret bashkë me bashkëpunëtorët e tyre nga videoproduksioni “Pixels”, janë duke punuar me përkushtimin më të madh rreth klipit.
Klipi rrëfen për jetën e përditshme të dy vajzave që nuk njihen dhe jetojnë jetën e tyre me preokupimet e përditshmërisë, sfidave profesionale dhe të tjera.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi