Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora pushon në Mavrovë

Shko poshtë

Leonora pushon në Mavrovë

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:39 pm

Leonora Jakupi, sapo është kthyer nga Mavrova (Maqedoni), në të cilin vend ka kryer pushimet dimërore, bashkërisht me familjen e saj.
Pas lansimit të videoklipit dhe këngës më të re, të titulluar “Puthja jote”, si dhe pas shumë angazhimeve që kishte këngëtarja Leonora Jakupi për festat e fundvitit, ajo shkon për pushime në Mavrovë të Maqedonisë.
Bashkërisht me familjen e saj, Jakupi në këtë vend kaloi pushimet dimërore, për një javë të plotë, e cila në Prishtinë kthehet e relaksuar.

Madje, këtë e konfirmon për Ekonomisti edhe vet këngëtarja, duke sqaruar njëkohësisht se pushimet për të këto ditë kanë qenë më se të nevojshme, pas shumë angazhimeve të fundvitit që kishte.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi