Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Këngëtari Noisy kërcënon Bleron...!!!

Shko poshtë

Këngëtari Noisy kërcënon Bleron...!!!

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:40 pm

Noisy ka nisur edhe një kërcënim të ri. Pas thashethemeve se ai ka pasur një përleshje me anëtarët e “Tingullit 3Nt”, Noisy kësaj radhe ka nisur një mori akuzash në drejtim të këngëtarit kosovar, Blero.
Në një bisedë telefonike, të cilën mund ta gjeni edhe në youtube.com, Blero nuk e ka idenë se më kë është duke biseduar, përderisa i thotë atij që mos ka telefonuar gabimisht.
Por, ndryshe mendon Noisy, i cili i thotë atij se ai ka folur dikur keq për këngëtarin dhe se ai do t’i hakmerret për këtë.

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi