Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

si e mendoni rinine ne te ardhmen

Shko poshtë

si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 2:03 pm

viteve te fundit rinia e kosoves ka pesuar shum ndyshime disa per te mir e disa per te keq .por qeshte me e keqja qe rinia e kosves kohen me te lir e kalon neper internet-kafe por jo vetem gjat kohes se lir por edhe gjate oreve te mesimit. edhe pse ata duke e ditur qe kjo nuk ju sjell asgje perveq qe e shkaterrojn rinin e tyre duke ndejur neper kafene ne vend qe te ndjekin mesimin se vetem shkolla eshte e ardhmja ne jet . un ne te ardhmen mendoj dhe kisha deshiruar qe rinia e kosoves te vetdijesohet dhe mos te kalojn kohen kot por te mirren me diqka qe ju sjell te dobishme ne jet. dhe qe priamr te ken shkollimin . edhe pse ka shum qe nuk mirren me keto gjera por ndjekin shkollimin dhe qe ne te ardhmen te jen dikush ne jet mirpo shmcia e rinis nuk bejn keshtu dhe ndjekin rrugen e gabar . shpersoj qe nje dit te kuptojn se ajo qe bejn nuk ju sjell asgje te vlefshme ne jet perveq shkaterrimit te tyre
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:50 pm

une mendoj se ne te ardhmen do tbohet mir
kena 1 rini prejt 60% nen moshen 25 vjeqare

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:13 pm

na shkoj krejt rinia
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:11 am

mat tmir se rinia shqiptare ska hello
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:29 am

Do beheT Mire meq Kemii riinnii me Perqindje Te Lart..
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga Dafina Zeqiri prej Sat Aug 07, 2010 8:48 pm

mir mir bohet mos kini dert kto 300 vitet e ardhshme
avatar
Dafina Zeqiri
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 2
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:24 pm

pa shkoll menoj qe kan mu bo tash ja kan nis shum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:25 pm

Dafina Zeqiri shkruajti:mir mir bohet mos kini dert kto 300 vitet e ardhshme

hahah mir e ki dafina
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si e mendoni rinine ne te ardhmen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi