Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rihanna: Do të udhëtoj në Grammy e vetmuar

Shko poshtë

Rihanna: Do të udhëtoj në Grammy e vetmuar

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:40 pm

Ylli i muzikës r&b, Rihanna, është zotuar se ajo nuk do të mungojë në ndarjen e çmimeve Grammy Awards kësaj rradhe.
Por Rihanna, e cila së fundi raportohet se është në lidhje me yllin e bejsbollit Matt Kemp, ka thënë se do të arrijë në qilimin e kuq pa asnjë mashkull në krah.
“Do të shkoj në Grammy e vetme, ai gjithmonë! Edhe kur kam qenë në lidhje, gjithmonë kam shkuar e vetmuar. Jam ende pa të dashur, nëse kjo është ajo që dëshironi të pyesni!” ka thënë Rihanna.
Ndarja e çmimeve Grammy Awards zhvillohet të dielën mbrëma në Los Angeles./
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi