Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie e ka tradhëtuar Bradin me me Lady GaGa?

Shko poshtë

Jolie e ka tradhëtuar Bradin me me Lady GaGa?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:41 pm

Kjo është një prej thashethemeve më të tmerrshme për Angelina Jolie: Aktorja ka bërë seks me Lady GaGa.
Sipas Ian Halperin, autorit të librit të fundit më të shitur: “Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie”, aktorja e filmit “Tomb Raider” mund ta kishte tradhtuar partnerin e saj me këngëtaren “Lady GaGa”.
Jolie, e cila është biseksuale e hapur, dhe GaGa, një hermafrodite (ka organet e të dyja gjinive), kanë pasur marrëdhënie të fshehta në hotelin Beverly Wilshire, sipas një burimi të afërt me Halperin.

Kjo nuk është hera e parë që Jolie akuzohet për tradhti ndaj Pitt, pasi javën e kaluar u tha se aktorja kishte pasur aferë me mësuesin e saj të gjuhës ruse, me të cilin kishte punuar gjatë realizimit të filmit “Salt”.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi