Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nominimet e para

Shko poshtë

Nominimet e para

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:42 pm

Për të dymbëdhjetë banorët, kjo mbrëmje kishte edhe një të vecantë: ata do të bënin nominimet e para. Të gjithë banorët shkuan me radhë në dhomën e rrëfimit, ku aty ka thënë dy emra dhe argumenta se përse i kanë zgjedhur këta banorë, duke i dhënë kështu atyre një mundësi për të lënë në mes lojën. Edhe pse e kanë patur të vështirë, banorët kanë thënë emrat e dy kandidatëve. Tre janë banorët të cilët janë të nominuar për këtë javë: Valentina me shtatë nominime, Graciela dhe Bertina me nga katër nominime secila. Arsyeja se përse Valentina mori më shumë nominime ishte sepse banorët e tjerë mendojnë se Domenika ka qëndruar nën hijen e saj e ndaj ata dëshirojnë që ta njohin më mirë atë duke larguar kështu nënën e saj. për këto tre banore sot fillon një javë e re plot emocione dhe ankth se cila prej tyre do të lërë shtëpinë javën e ardhshme e vendosur kjo gjë prej publikut me anë të televotimit.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi