Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Xhemi martohet në vjeshtë?

Shko poshtë

Xhemi martohet në vjeshtë?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:45 pm

Xhemi Shehu, 27 vjecarja e cila e nisi karrierën si një velinë dhe që aktualisht është bashkëprezantuese e spektaklit “E diell”, do t’i thotë lamtumirë beqarisë për të kurorëzuar lidhjen e saj disa vjeçare me të fejuarin, Visin. Një histori e fshehur nga kamerat por jo mes familjeve të dy të dashuruarve.
Bluetooth zbulon se Xhemi do të kurorëzojë martesën në vjeshtë. Një dasmë tradicionale shqiptare dhe ku Xhemi ëndërron të vishet vetëm me një fustan të bardhë, asnjë fustan shoqërues, ashtu siç është dhe tradicionalja.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi