Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Daljet e Bubulines te kufizuara

Shko poshtë

Daljet e Bubulines te kufizuara

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:47 pm

BuBulina Krasniqi, e motra e Memli Krasnqit, tregon se ka nje jete te perditshme jo shume te ndryshme nga ajo e njerezve te tjere te thjeshte.
Duke folur per mediat, kengetarja simpatike e hitit “Elementi i peste”, ka thene se nje shetitje me miqte e saj e ploteson ate, duke qene se nuk eshte shume e dhene pas daljeve te shpeshta.
Nuk eshte se dal edhe shume. Nuk jam frekuentuese e madhe e jetes se nates, por zakonisht kur dal, dal me njerezit e mi te aferm”, thekson ajo, duke shtuar se edhe shoqeria ka vendin e duhur per te.
Bubulina, e cila eshte njeherazi edhe studente, shton me tej se miqve, sigurisht atyre te ngushteve, u kushton shume kohe nga dita e saj.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi