Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

50 cent koncert në Shkup

Shko poshtë

50 cent koncert në Shkup

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:48 pm

50 cent, reperi amerikan me famë botërore ka planifikuar koncert në Shkup të Maqedonisë më 31 Mars të këtij viti.
Por koncerti ka skandalizuar fansat maqedonas, kur kanë parë në faqen zyrtare të këngëtarit se vendi i koncertit është Shkup-Greqi.
Kaq u desh që në faqe të shpërthenin thirrjet, “rregullo gabimin, do shkosh në Maqedoni, ose Shkupi nuk është në Greqi, mësoje ndryshe mos hajde”.
Këngëtari është bindur, ka korrigjuar shtetin duke shkruar Maqedoni, por ka harruar të fshijë komentet kritikuese poshtë në faqen e tij.
Të shpresojmë se ky skandal nuk do të zbehë dëshirën që kanë fansat për të parë në sallën e sporteve “Boris Trajkovski” reperin më të famshëm të kohëve të sotme, 50 cent.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi