Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Richie ka ambicie për t’u bërë dizenjatore

Shko poshtë

Richie ka ambicie për t’u bërë dizenjatore

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:49 pm


Nicole Richie gjithmonë ka dashur të bëhet dizenjatore e veshjeve dhe thotë se aftësitë organizuese janë shumë të frytshme në karrierën e saj të re.
28-vjeçarja, e cila ka dy fëmijë dhe e cila ka linjën e argjendarive dhe bizhuterive, “House of Harlow 1960”, nuk e ka problem të punojë shumë për të bërë emër në industrinë e modës dhe beson se aftësitë e saj organizative janë të përkryera për të ndërtuar karrierën e saj të ëndrrave.
“Veshjet janë diçka që gjithmonë kam dashur t’i bëj. Kam prerë copëza të revistave që kur kam qenë vajzë e vogël. Jam Virgjëreshë (në horoskop) dhe vërtet ia dal mirë me orar. Andaj dita ka 24 orë dhe unë zgjohem në 6.30 çdo ditë”, ka thënë Richie
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi