Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Janet Jackson joshet nga Chace Crawford

Shko poshtë

Janet Jackson joshet nga Chace Crawford

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:49 pm


Janet Jackson thotë se ajo joshet nga ‘bukuria’ e Chace Crawford dhe ka qenë e ngazëllyer kur e ka takuar atë së fundi.
Krijuesja e hitit “All For You” është një fanse e madhe e aktorit 24-vjeçar dhe është emocionuar kur është njohur me yllin e serisë “Gossip Girl”.
“Më pëlqen ‘Gossip Girl’. Më pëlqejnë të gjithë aktorët aty. Dhe ishte e çuditshme pasi përfundova duke u takuar me Chace Crawford. Ai është aq i bukur. Dhe gjëja më e veçantë te ai është se si person ai është edhe më i bukur. Kur e shihni atë në ekran ai është vërtet i pashëm, por pastaj e takoni si person”, ka thënë Jackson
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi