Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Williams ka frikë të bëhet nënë

Shko poshtë

Williams ka frikë të bëhet nënë

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:50 pm


Ylli i tenisit, Serena Williams, ka dëshirë të madhe të fillojë familje me të dashurin e saj, reperin/aktorin Common, por ka dyshime nëse mund të jetë një nënë e përgjegjshme.
Serena filloi lidhjen me Common në vitin e kaluar dhe thotë se ajo ka filluar të ndjejë dëshirë për të krijuar familje. Por kjo ide e saj do të qëndrojë në pritje, pasi ajo një herë e kishte harruar qenin e saj në një seancë stërvitore në fushën e tenisit.
“Do të doja të kem fëmijë... Por kam dy qen të vegjël për të cilët kujdesem dhe që janë aq të dashur, por ndonjëherë i harroj. Një herë isha e ngarkuar dhe u largova nga fusha dhe duke u vozitur me veturë për në shtëpi mendova, ‘Oops!’. Definitivisht nuk kam nevojë për fëmijë pasi i harroj qentë”, ka thënë numri një i botës në tenis./
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi