Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Smith-ët akuzohen për dështim të filmit

Shko poshtë

Smith-ët akuzohen për dështim të filmit

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:50 pm

Will Smith dhe Jada Pinkett Smith kanë dërguar dokumentet legale në Los Angeles në përpjekje për të shmangur padinë nga ish-partneri i tyre i biznesit.
Smith-ët thonë se personi i cili financoi filmin të cilin e shkroi dhe ku luajti Jada, është duke i kërcënuar ata rreth asaj që ai e quan rikthim ‘të garantuar’ të investimeve, dhe ata nuk janë për t’u fajësuar për dështimin e filmit, të quajtur “Human Contract”.
Projekti, i cili doli drejt në DVD, nuk fitoi para. Smith thonë se ata kurrë nuk kanë premtuar të shpaguajnë investimet dhe, sipas TMZ, ata dëshirojnë që gjyqi të deklarojë se ata nuk janë përgjegjës për humbjen e parave të investitorit./
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi