Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gaga me solo projekt për Haitin

Shko poshtë

Gaga me solo projekt për Haitin

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:51 pm

Lady Gaga vazhdon të punojë në projektin e saj personal për të ndihmuar banorët e Haitit, dhe për këtë nuk ka mundur të gjejë kohë për të qenë pjesë e këngës “We Are The World”.
Këngëtarja e hitit “Bad Romance” ka thënë se është e kënaqur me punën që bën vetë, përkundër faktit se nuk mundi të këndonte së bashku me kolegët e saj këngën, e cila i kushtohet pikërisht viktimave të Haitit.
“Kam punuar në projektin tim bamirës për Haitin. Kemi grumbulluar mbi gjysmë milioni dollarë deri më tani dhe na pëlqen të punojmë kryesisht me shoqatat bamirëse që janë të stacionuara brenda në Haiti”, ka thënë këngëtarja.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi