Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Linda kërkon mendimin e fansave

Shko poshtë

Linda kërkon mendimin e fansave

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:51 pm


Linda Halimi është duke përgatitur këngën e saj të radhës, me të cilën do të marrë pjesë në edicionin e shtatë të “Top Fest”.
Shtojca Bluetooth njofton se këngëtarja, nëpërmjet profilit të saj në Facebook ka kërkuar mendimin e fansave, nëse duhet të paraqitet me një baladë apo me një këngë ritmike në këtë festival.
Ndërsa përgjigjet më në numër janë që këngëtarja e hitit “Të dua vër8” të paraqitet me një baladë, teksa ka edhe të atillë që mendojnë se një këngë e bukur ritmike do t’i shkonte më mirë Lindës.

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi