Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:27 pm

NJi PeRSON SHKON NE FERMACI DHE I THOT ATYRE DY FERMACISTEVE JU LUTEM ME FALNI PO A KENI PERZAMATIVA;FERMACISTET I PeRGJIGJEN,,po si more zotri natyrisht qe kemi,po Cfar numri e doni,, ky p?rsoni i thot ,,NUMRIN E KRYTIT NUK E DIJ PO TI ME JEP KU TE JETE ME I MADHI;; ajo duke u qeshur ja gjen numrin ma t? madh dhe ja jep,ky zotria e pyet p?rs?ri A KENI DHOM QE TA PROVOJ;; Fermacictet ja kallzojn? dhomen ky hyn ta provoj ,por ky po vononte me dal gati nje gjysE ORE ,njera prej fermacisteve thot Cfar po bon mor ky gomar tesh gjys ore jam tu shku me e pa nje here qa ba ,kjo shkon e hap deren ngadal ,po Cfar t? shikoj ky gomari po u mundonte me e fut ne kok perzamativin,kjo fermacistja u Clirua nga ankthi dhe i thot o zotri po nuk vendoset ai aty,.Ky zotria i p?rgjigjet ;;E DI MOJ EDIJ PO NESER ESHTE DITA E KARNIVALAVE DHE DU ME U VESH SI K::::::::::::::::::::::::C
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:27 pm

nji qift kishin nj? djal 10vjec ,burr e grua kishin ra dakort qe qe kur njeri prej nesh dan me e ba atE punen....... ,per mos me kuptu djali kena me e lan kshtu ;,O GRU MA BAN GATI MAKINEN E SHKRIMIT SE DU ME SHKRU;; NJI DITE TE BUKUR ME DIELL BABA PO LEXONTE GAZETAT JASHTE NE OBORR DJALI PO LUNTE ;KURSE GRUJA PO LANTE TESHA POR KISHTE NDEJ Ne POZICION TE KEQ DO ME THAN NE NJI POZICION PROVUKUES BURRI E SHIKON I KUQET FETYRA DHE THRRET DJALIN DHE I THOT ;; o djali babit shko thuaj nanes se ka than baba e du makinen e shkrimit me ma ba gati se du me shkru,,djali i pa djallzum shkon i thot nanes nana i p?rgjigjet ;;THUJ BABES JAM E NXANUM ME PUN A NUK SHEF SE JAM TU LA TESHAT ;;Djali shkon ja kthen pergjigjen e mamit tek babi ,kur gruja i kryn punt e thrret djalin dhe i thot ,, shko thuaj babit t? vi tani ne dhom se e ka makinen ESHKRIMIT gati,,djali ja fut nje te thirrur prej larg ;;OOOO BAAAAAAABAAAAA KA THAN MAMI HAJDE NE DHOME SE E KE MAKINEN E SHKRIMIT GATIIIII;;baba i pergjigjet ;;SHKO THUJ NANES SE TANI NUK DU ME SHKRU MA SE TASH E KAM SHKRU ME DOR HAAAAAAAAAAAAAAAAA
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:27 pm

dy femijeve te vegjel i kishte humbur qeni edhe ishin merzite shume.Buubiii ketej, bubi andej keta nuk munden me e gjet kerkund bubin.Te merzitun ikun ne shkolle te nesermen edhe ulen ne banke te pare si gjithmone.Mesuesja me minifund afrohet te banka,anit i bjen lapsa edhe ulet me e marr,kur pa bertet - genti genti hajde se e gjeta bubin.Ulet genti nen banke qa me pa,syte perjashta atij,edhe i thote - jo mar ani bubi jone e ka gojen horizontalisht jo vertikalisht...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:27 pm

nje burre ik ne kurbet edhe i thote gruas ma ruaj nderin,mos me tradheto.Ok i thote eja,edhe burri me ja plotesu kushtet i nis nje artificial nga kurbeti.Po ai me vibrator shkote tu kcy dreqi.Nje dite ik nga duart e gruas edhe kcen ne toke,prej aty fill e ne guzhine,kur pa bertet i vjerri:Kape nuse se na qiu tanve...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:28 pm

kamarier a ka mundesi me e dit sa kohe ka qe e keni hap kete restorant?Ka 2 vjet.Ababa ta kishum dite me ardhe diten e inagurimit,te pakten ikyt peshk qe hangra sot e kishum hanger te fresket...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:28 pm

Dy shok te ngushte kishin ndare cdo gje bashke e sekretet cdo gje
ishin ul ne nje lokal e po pinin nonji gote
e pyet njeri ngashoket tjeterin:shiko ne kemi ndare cdo gje bashke cdo lloj gjeje,po te pyes gruan e ke te mire ne seks?
i pergjigjet shoku tjeter: ca thon po,ca thon cka
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:28 pm

ne kohe xhaxhit
nje cift me 5 femije e pa lek moren nje shpi qe ja caktoi partia,perball pallatit te tyre ne te njejtin kate jetonte nje pesionist
javen e pare: pesionisti sa here qe gruaja dilte ne ballkon i nxirrte nje 100 lekshe e i thosh ta benin 1 here
javen e dyte: pesionisti i nxorri 250 leksh e i thoshte qe ta bente me te
javen e trete:pesionisti i nxjerr 500leksh e i thot qe ta bente me te
javen e katert:pesionisti i nxjerr 1000lekshen
gruaja i thot burrit qe pesionisti i jep 1000lek qe ta bej me te,burri i thot jo nuk do shkosh.gruaja i thot e ca mund te me bej mua nje pesionist ai mezi qendron ne kembe po shkoj ta ferkoj pak te marr 1000lekshen e po vij me vrap.ok i thot burri mos u vono se vdiqem per te ngrene
shkon gruaja
burri pret 1 ore.pret 2 ore . pret 4ore.burrit i iken truri fare shkon te pesionisti e gjen gruan mbi krevat e i thot pse pso vjen ti moj
Gruaja ja kthen kur do dalesh ne pesion ti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:28 pm

NJI ZONJE HIN NE NJI DYQAN PAISJESH SEKSI, E MASI RRIN NJA NJI ORE TU STUDIU TAN ARTIKUJT, VENDOS.
ZONJA:"ZOTNI, DUA ATE VIBRATORIN E KUQ ATY NELT"
SHITSI:"ZONJE, ME FALNI PO FIKSEN E ZJERMIT NUK E SHESIM"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:29 pm

NJI BIZNESMEN I RI MERR ME QERA NJI ZYRE,E MBUSH ME PIKTURA E GJANA ANTIKE PO BIZNESI NUK PO I SHKOTE MBARE. NJI DITE, SHEF NGA PENXHERJA NJI BURRE QE ISHTE DREJTU NGA ZYRA E TIJ, MERR RRECEPTORIN E BAN SIKUR ASHT TU FOL ME NJI NJERI TE RENDESISHEM PER NJI KONTRAT SHUM FITIMPRURESE. BURRI SHKRET RRITE E PRISTE QE KY ME KRY TELEFONATEN. MA NE FUND BIZNESMENI UL RECEPTORIN E I SJELLET KLIENTIT
BIZNESMENI:"ME FALNI QE JU BANA ME PRIT, PO ISHTE NJI PUNE SHUM ME LEVERDI E DOSHA ME E KRY. ME CA MUND T'JU SHERBEJ?"
KLIENTI:"JO ASGJA, NE FAKT UN KAM ARDH ME INSTALU TELEFONIN"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:29 pm

shkon vjeri ne shtepi dhe shikon nusen duke pjekur mish dhe e pyet
nuse mish piqke?
jo mor bab eshte mish vici
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:29 pm

burre e gru ne darke ne dhomen e tyne tu ba dashni. prej pasionit te madh e humb gruja trunin dhe fillon e bertet "jam tu ardh jam tu ardh"... i nigjon djali i vogel prej ne dhome te vet dhe fillon "du me ardh edhe une du me ardh edhe une"... ia pret gjyshi prej dhomes tjeter "ku mas me ban me ju than doni me shku, a nuk e shifni sa asht ora a"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:29 pm

kena vendos si grup shokesh qe jena me i mbledh tane leket bashke edhe me arrit te pamunduren,me qu njanin prej nesh ne diell.Naj njani tesh tapo thote po ai ka me u djeg pa mberrit atje.Po na i kena marre tana masat,i kena studiu tana gjanat,kena vendos me e qu naten...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:30 pm

nje italian,nje ameikan,nje shqiptar.konkurs - me fjet me gomarin edhe kush ban ma shume gomer te vegjel.Italiani rrin 9 muaj edhe ban 2 gomer,amerikani rrin 18 muaj edhe ban3 gomer te vegjel.hyn Shqiptari edhe rrin 24 muaj edhe lind vetem nje gomar.qa ban mar i thojne italiani me amerikanin,ti keke i marum.Ikni mar ... i thote ky shqiptari,se asht ngaterru komisioni e ma ka fut gomarin mashkull...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:30 pm

nje italian,nje ameikan,nje shqiptar.konkurs - me fjet me gomarin edhe kush ban ma shume gomer te vegjel.Italiani rrin 9 muaj edhe ban 2 gomer,amerikani rrin 18 muaj edhe ban3 gomer te vegjel.hyn Shqiptari edhe rrin 24 muaj edhe lind vetem nje gomar.qa ban mar i thojne italiani me amerikanin,ti keke i marum.Ikni mar ... i thote ky shqiptari,se asht ngaterru komisioni e ma ka fut gomarin mashkull...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:30 pm

nje italian,nje ameikan,nje shqiptar.konkurs - me fjet me gomarin edhe kush ban ma shume gomer te vegjel.Italiani rrin 9 muaj edhe ban 2 gomer,amerikani rrin 18 muaj edhe ban3 gomer te vegjel.hyn Shqiptari edhe rrin 24 muaj edhe lind vetem nje gomar.qa ban mar i thojne italiani me amerikanin,ti keke i marum.Ikni mar ... i thote ky shqiptari,se asht ngaterru komisioni e ma ka fut gomarin mashkull...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:30 pm

Nje vajze e cila punonte ne nje internet-kafe, po ndihmonte
nje djale te ri per te hapur nje adrese e-maili.
pasi i perfundojne te gjithe procedurat, vjen puna per te vene
paswordin.
gruaja :- c'fare paswordi ke deshire te vendosesh?
djali :- une dua te vendos fjalen, penis !
gruaja :- pa asnje problem ia jep fjalen kompjuterit, per pasword.
Pas pak castesh ne ekranin e kompjuterit shfaqet nje mesazh nga kompjuteri, prej te cilit djali ia plasi te qeshures me te madhe.
mesazhi thoshte :- "pasword i papranueshem. e keni shume te shkurter" ....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:31 pm

Nje dite kishin praktike ne lanen e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po bashin seks. I sheh e i thote: Mire mire, ja keq, por mund te bahej edhe ma mire, pra per sot po ju jap noten 8.
Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, ja keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergzon: Shume mire, ju paskeni ken te vemendshem ne leksionet e mia, brravo ju kjofte, meritoni noten 10.
Papritur, hedh syte ka banka e fundit, e sheh nje djal, qe po i binte me dore fort f. Po ti mar, i thote profesori, ca dreqin je tu ba ashtu?
Studenti i pergjigjet:
Profesor, per nje cope 5 kam ardhe
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:31 pm

hmmmmm thojne ishte nji kohe lufte .....Njerzit pa bashin namin ne bote , Zotit i erdhi shpirti me dal dheee i thirri tan ne zyren e vet ne qiell nga nji pjestar te te gjithe shteteve me krime ...
Futu 1 italian e i tha :Ju bani krime dhe une me kyt gjyle(e kishte ne cep te zyres) do ju shfarosi tanve
Del tu qa jashte e pysin tjert ne radh e thote MARUME !!!
Futet edhe anglezi , e njata gja e keshtu me rradhe ...
Ishte rradha e shqiptarit..ishte viti 97 ku ishte ba namiiiiiiiiiiiii.................
I thote do ju mys tanve se ju vledhini , shani , vritni etj etj
kur vjen puna shqiptari del tu qesh , te hujt tan tu qa jashte ..pse qesh i thane ?!!?!?! EHEEEE I KAM VJEDH GJYLEN SKA CA NA BAN MA
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:31 pm

Ishin dy pensioniste dhe mendune te jetonin per pak kohe sikur te ishin te rij. Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te delte te pixherja . Doli plaku dhe me pas fishkelleu. Plaka nuk po dilte. Hini plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk po delte. Nuk me len Mami -tha ajo
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:31 pm

Dy Police shkojne te marrin rogen dhe shohin listen
Mhilli 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
kamberi 100.000 Lek
Total 400.000 Lek
Nji nga policet inatoset dhe thote: si ashte kja pune ne rrime si qena e kete TOTALIN se kemi pare ndonjehere ne sherbim dhe merr me shum lek se na ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:32 pm

MARTOHET NJE DJALE PREJ MALEVE.... NATEN E PARE QE DJALI PO FLENTE ME NUSEN NQS NUSJA ISHTE E VIRGJER DHANDRRI DUHET TE DELTE JASHTE DHE TE GJUNTE ME PUSHKE QE TA MERRTE VESH TAN FSHATI.... MASI MBARUN PUNE DEL DJALI GJUN ME PUSHKE DHE TETAN GEZOHEN.....
NATEN E DYTE RRETH MESNATES DEGJOHET NJI KRISM DHE TAN FSHATI DEL JASHTE ME MARR VESH CA KA NODH.
I JATI SHKAN NE DHOMEN E DJALIT DHE E PYT C'A KA NODH???
DJALI: E VRAVA BABE SE SONTE NUK ISHTE E VIRGJER KJO KURVA.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:32 pm

NJI BURRE SHUM XHELOZ PER GRUAN KTHEHET NJI DITE NE SHPI MA HERET SE HERET E TJERA SEPSE DONTE ME E EVERTETU NESE GRUJA E TRATHTONTE APO JO. KONTROLLON NE DHOME T'GJUMIT, POSHTE SHTRATIT NEPER RAFTE E MEQE NUK GJEN KERKEND NGA GZIMI I PUSHON ZEMRA E VDES. NE BOTEN TJETER TAKON NJI SHOK QE E PYET PSE KISHTE VDEK.
"I SHKOVA GRUS PAPRITUN N'SHPI I NUK I GJETA KERKEND MBREN, KESHTU QE KAM VDEK NGA GEZIMI"
"PO A KE KONTROLLU MIRE?"
"PO, PO KAM KONTROLLU GJITHKUND"
"PO MBREND N'FRIGORIFER?"
"JO, VEC NJATY NUK KAM PA"
"PO TI T'KISHE KONTROLLU NJATY SE ITASH DO T'ISHIM TE DY GJALLE"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:32 pm

DY LOPE TU HANGER BAR NE NJI STALLE
"MUUUUUUUUUUUUU", IA BAN NJENA
"PAH, SA MA HEKE FJALEN PREJ GOJET", IA KTHEN TJETRA
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:32 pm

NJI PERSON SHKON TEK BERBERI SEPSE DONTE ME U RRU. BERBERI ISHTE I RI NE PROFESION SEPSE NDERKOHE QEE RRUANTE, E PRISTE VAZHDIMISHT. ASHTU SIC E KANE ZAKON BERBERAT E PARUKJERAT. EDHE BERBERI YNE FILLOI ME E MBAJT ME MUHABET KLIENTIN. ANDEJ NGA FUNDI I RRUARJES BERBERIE PYET KLIENTIN"PO SA VLLEZEN JENI?". KLIENTI I PERGJIGJET"KATER, NQS DALL GJALLE SOT PREJ NJIKTU."...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:33 pm

Nje gjel tu ba sex me nje pule ne rruge te madhe,kalon nje makine aty edhe i shtyp.Nje burre i shef edhe thote:ah me dalt shpirti edhe mu si gjelit...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi