Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:33 pm

Kur kam kene i vogel kena kene aq fukara saqe percdo vjet kur vite viti i ri baba jem delte jashte gjute 2 heer me pistolet mandej vite mrend.na thote ne femijve:plaku i vitit te ri sapo vrau vedin...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:34 pm

NJE GRU HYP ME 19 FMIT E SAJ HYP NE AUTOBUZ. AJO FILLON TU I SISTEMU FMIT NJI NGA NJI. MA NE FUND I MBET NJI QE NUK PO DINTE KU ME E UL. SHEH NJI BURRE ATY AFER E I THOT: "ZOTNI, NQS JU DO TI MBYLLNIT NJI FIJE KAMT KA VEND ME U UL EDHE FMIJA JEM". POR BURRI I PRGJIGJET: "ZONJ, NQS DO TI KISHIT MAJT JU KAMBET MBYLL, DO T'KISHTE VEND ME U UL TE TAN"...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:34 pm

ishte amerikani gjermani italiani dhe shqiptari.
kush rrinte me shume ne nje dhome me derra
do te merrte pasurine e mbretit.hyn amerikani
rri nje ore dhe del ,ku rrihet me derrat-tha.hyn gjermani rrin dy ore dhe del ,ku rrihet me derrat -tha.
hyn italiani rrin 4 ore dhe del,ku rrihet me derrat-tha italiani.me ne fund hyn shqiptari rri 1 dite 2dite etj...dhe del derri ,ku rrihet me shqiptarin-tha.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:34 pm

Drejtori

drejtori me sekretaren ikin ne nje qytet tjeter per pune pune dhe shkuan ne hotel

pyet drejtori hotelgjiun dua 2 dhoma teke

hotelgjiu i thote s,kam por 1 dhome me 2krevat jo i thote hotelgjiu kam vetem 1 dhome me krevat dopjo drejtori pyet sekretaren ajo i thote ne rregull

para se te flinin pyet drejtori sekretaren

si do fleme si burri me gruan apo si drejtori me sekretaren ajo nga qe kishte qefe per seks i thote si burri me gruan ne rregull i thote drejtori ajde naten e mire
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:34 pm

Shkan njani me pi ne nje klub.Ulet ne banak e porosit nje pije masi pin te paren sheh ne gjep te mrendshem te gjaketes e porosit nje tjeter.E vazhdon keshtu pi e shikjo ne gjep te mrendshem te gjaketes. E pyet banakieri se pse ky gjest qa sheh ne gjep?
Ky i thot se ka foton e grus e kur te filloj me ju duk gruja e bukur ashte koha me ik ne shpi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:35 pm

Shkan njani ne nje nightclub e ulet ne banak e merr nje pije .Kur qa me pa njit me te ishin dy femra qe po bashin muhabet me njana -tj.E ky si tip i hedhun qe ishte u afrohet e tenton te futet ne muhabet me ta.Njana prej ketyne i thote ``shko mar djel mas hum kohe me ne se jena LEZBIKE``Mirpo ky se dite qa do me than lezbike e i pyet qa do me than lezbike?
Si me ta than mar djale ty ......... i thote njana....... na pelqejne femrat! ky nji as dy i kthehet banakierit ``banakier 3 birra ketu per ne lezbiket
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:35 pm

Shkon nji oficer me sherbim ne nje qytet tjeter mrrin von e shkon me xan hotel ,kerkan per nji dhom teke i thet sportelisti qi dhom teke skam po deshte kam nji dhom me dy shtreten por njenin e ka xan nji polic mir i thet ky po fle edhe un aty por me ?o heret se kam pun,e ?an sportelisti nadje e i thot kur t'veshesh mos e nez driten se ?an policin veshet oficeri del, ne koridor nji pasqyr (s'kishte pa naj her) shifet e thet moos n'ven qi me m?u mu ka ?u policin
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:35 pm

Duke ecur rruges, polici ndegjon nje zhurrme shume te madhe dhe pyet: Kush eshte atje?
Dikush ia kthen: Zhan Kllod Van Dami
Polici: Hajde dilni tashi tet katertit me duart lart
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:35 pm

FLET RADIOJA NE MENGJES:
MIRMENGJESI. ORA PER INTELEKTUALET ESHTE 6:30, PER NJEREZIT E THJESHTE ESHTE GJASHTE E GJYSEM, KURSE PER POLICET TE DY AKREPAT JANE TE GJASHTA
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:36 pm

kur vajta per te bler oren
shitesi me thot: me kete dhe mund te lahesh,
i them:
pse mo nga i del uji kesaj mo!!!?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:36 pm

lexoni te dashur shkrimtar dhe lexues

Na ishte njeher nje dit shume shume e nxehte, dhe ishte nje cift i sapo martuar, mire po kjo goca e tradhetonte burrin me Komshiun, jo se rshkonte njeri te tjeteri, po me thjesht akoma, ky komshiu na kishte hapur nje vrime ne MUR ku aty ndodheshin dhe disa gozhda qe burri kesaj gruas varte xhaketen shpesh, te ajo vrima qe hapi komshiu aty fuste ( organin e seksis) kuptoni vet ju, dhe pastaj pa pritur i vjen burri kesaj goces dhe kjo iken nga muri dhe ja le komshiut akoma ne mur (organin sexual lol), vjen burri saj pa par fare vete var xhaketen siper ............k..@...it ....Komshiut dhe komshiu ndjen nje pesh te rend, e heq............k.... nga vrima , xhaketa bje ne shesh dhe ky komshiu e fut prap k..........te vendi(vrima ne mur). Vete ky burri kesaj goces dhe shikon qe xhaketa kishte ren ne shesh dhe tha, (mos haroni ishte dit shume shume e nxeht, vap e tmerrshme ate dit), burri kesaj tha " Kisha par e skisha par, po te shkrinte goxhda ne behar s'kisha par".
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:36 pm

nxenes te nje klasi fillore nuk kishin cfare te beshin dhe shkonin ne banjo
mesuesja i thote qe ngrini dy gishta dhe une do tju le te skoni
kaluan dite dhe ne shkolle erdhi kontrolli
ne kete klase do pyeste per matematik.
te gjithe neper banka,mesuesja,drejtori mdhe kontrolli
kontrolli pyeti nxenesit:sa bejne 1+1
mesuesja bente me dore 2
kurse nxenesit nje heresh thane:mesuesja do te shkoje ne banjo
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:37 pm

Ishte kandidati dhe shkoj ne nje fshat, dhe ju tha fshatarve po votuat per mua do tju jap dhurat pra te gjithe ne leter shkruani emrin tim dhe poshte shkruani "dua Shtepi", e mire vete nje qeros dhe thot, o zoti kandidat une sdu shtepi fare vetem lesh dua, i thote kandidati jo vetem shkruaj "dua shtepi" , i thot qerosi ore kupton ti une dua vetem lesh ce dua shtepin, eh ja kthen kandidati pse ata qe shkruajten "dua shtepi" lesh do marin ca do marin lol
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:37 pm

Propozimi nje Vlonjati
O goce m'fal 1 minut, mos kujto se jam hajdut,
jam pirat me edukat, shpin e kam 2 kace, posh kam 1 pellgace,
babin e kam oficer, kam lavatrice dhe frigorifer,
televizor dhe majtofon e blejme bashke me von.

Kur goca spranon djali kthehet
kam lope dhe dhi
mut qe te hash dhe ti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:38 pm

shoferi
1 shofer furgoni ndalohet nga policia rrugore.
thote njeri prej policave: ishte me shpejtsi, do te te gjobisim
Shoferi: o zoti polic me fal por nuk isha me shpejtsi
Polici: me vjen keq o burre por nuk te pash une te ka pare radari.
kthehet shoferi nga polici tjeter e i thote.
oo zoti radar .....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:38 pm

i dhjeri
ishte njeher 1 burre dhe e ze keq te shkretin me u dhi, e ca te bonte shkoi vrap mbas i shpie.
mbas asaj shpise kur mbaron sa do ikte del i zoti shpis:
Ca bone ore i thote, pse ben mutin mbrapa shpis time??
Ik ore , ja kthe tjetri po ti pse e ben shpin para mutit tim
hahaha
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:38 pm

1 cift shkon pushim afer 1 liqeni, ku peshkohej. 1 dite burri vjen nga peshkimi dhe vendos t'fleje, ndersa gruaja adhuruese e leximit, mer varken dhe nis te lundroje
ndersa lexonte. Pas pak hyn ne zonen ku ndalohej peshkimi dhe 1 ze:
-Miremengjes zonje! Ketu ndalohet peshkimi!
-Ok,por une po lexoj!
-Po, por ke me vete gjithe materialin e nevojshem, prandaj duhet t'iu gjobis.
-Nese e ben, te denoncoj, per violence fizike.
-Por une as qe te preka!
-Po, por ke me vete materialin e nevojshem...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:39 pm

u cua gruaja ne mes te nates e trembur se nuk ishte i shoqi me ne krevat.mbasi kerkoi ne te gjithe shtepine e gjeti tek anexi me driten e fikur dhe duke pare me lot ne sy nga dritarja:

gruaja:shpirt cfare ke qe je merzitur?
burri:ah te kujtohet para 20 vjeteve kur u njohem?
gruaja: po mor shpirt si se di?u dashuruam:-)
burri:te kujtohet kur baba jot na kapi mat ne makine?
gruaja:mos fol se me kujtohet:-(
burri:te kujtohet qe me tha:o martohu me gocen time ose une kam aq reputacjon qe te te fus ty 20 vjet ne burg:-(
gruaja: .....:-(por ne u martuam dhe une isha dhe jam shume e lumtur:-)po ti?
burri:ke te drejte ti, por une mos ta kisha degjuar baben tat sot do te kisha dale nga burgu:-(
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:39 pm

ne sheshin "alexander" ne berlin kishte shume pellumba dhe ishte bere problem i madh sepse kercenohej epidemia.kryetari i bashkise dha nje lajmerim ne gazete se ai person qe do ta zgjidhte problemin e paster do te merrte nje shperblim:1mio euro.
u lajmerua nje magjistar dhe i tha qe do ta zgjidhte problemin me kusht qe mos ti benin pyetje se ndryshe pyetja kushtonte 1 mio euro.
te gjithe rane dakort....

shkoi magjistari ne mes te sheshit dhe hapi pardesyne nga e cila doli nje pellumb i kuq qe fluturoi shume larg dhe mbrapa tij te gjithe pellumbat e tjere.....kryetari i bashkise u gezua shume por nuk rrinte dot pa i bere nje pyetje: aman i tha se po ta jap shperblimin e kushtit qe ke vene vetem me trego:mos ke diku dhe nje turk te kuq???:-))))
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:39 pm

pak banal dhe rraciste por na falni:

ishte nje shqiptar nje turk dhe nje serb dhe kur ra avjoni u gjenden ne nje ishull me kanibale.i pari i kanibalit i dha nje detyre qe te zgjidhnin qe ti falte jeten:duhet te shkonin ne pyll te mblidhnin fruta dhe ti fusnin nga mbrapa pa qeshur.

turku erdhi i pari:kishte gjetur molle dhe portokalle por nuk e mbajti dot te qeshuren dhe ra ne tenxhere.
i dyti erdhi shqiptari dhe kishte gjetur ca lajthia:futi te paren...te dyten...dikur filloj te qeshe...kryetari i fisit tha por ti cpate deri tani ishe serioz?
i tha shqiptari lajthiat nuk ishin gje por kur pashe serbin me ananas dhe shalqi kur po vinte se mbajta dot me....kryetari i fisit ja fali jeten per argumentin qe dha:-)

te tre prape:ishin ne arabi dhe pane nje femer.burri i vete u zemerua dhe i tha qe do tju denoj me 50 rrahje me kamxhik por kane te drejte te shprehin nje deshire:

turku tha me lidhni dy jasteke ne kurriz...pas kamxhikut te 10-te u be turku lecke fare...

serbi tha une po marr nja 30 po ne ai si turku e hongri.....

erdhi rradha e shqiptarit:shqiptari i tha une nuk dua 50 por 100 rrahje por me nje kusht.arabi u cudit dhe i tha cne rregull por cfare kushti?
shqiptari i tha:ma lidh serbin dhe turkun pas kurrizit!!!!!:-)))
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:39 pm

pak e thate por po e shkruj iher;-)

studentet e mjeksise:

u mblodhen ne sallen e anatomise rreth profesorit.profesori e pyeti xhavitin per kunje se e dinte qe xhaviti ishte byke fare:

prof:xhavit a mund te me thoni cili eshte shkaku i vdekjes te ky pacjent?

xhaviti:pjanec=cerrosa e melcise

prof :bravo xhavit me ne fund e paskeni hapur dhe ju librin nje here

xhaviti: ca libri o profesor ???po po s`njofta dhe baben tim une plasja me rafte
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:40 pm

kishin qen i grup na 20 veta po prisnin i makin me i mar: ne kohen e e xhaxhit kshu.
kalon nji kamion i sheh shum dhe nuk ndalet kalo nji,2,3 nuk i mershin njini i thot gruas vet dil dhe beja me dorr ty shoferave se mos ndalojn, ok thot´gruja, sa vjen i pari pinc ke komet, kur nisin me hyp te gjith dhe shoferi u thot po ku shko ty o zoteri se un u ndala me mar gocen e halles dhe ky ja pret:
pse burin e goces halles do me e lon ne kom!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:40 pm

burri kishte icik si dyshim se gruja e tradhtonte dhe i tha cunit(9 vjec) tu m`qifte ne dollap ta ruante se ai ishte ne pune:
kur erdhi burri papritur u fut n`dollap i panjohuri:

cuni: shume erresire ktu!!!!

i panjohuri:ehe shume!!!!

cuni: une kam i top futbolli

i panjohuri: mire per ty

cuni: du me e shit per 200 euro

i panjohuri: po gjete i budalla te tille bravo t`qofte

cuni: kam babin perjashta!!!!!!

i panjohuri: mire mo nji ku e ke 200-cen

diten tjeter e njejta skene:

cuni: shume erresire ktu!!!!

i panjohuri: prap ti re???

cuni: du me shit atletet e futbollit!!!!


i panjohuri:hmmmmmmmmmmm sa bojne sot?

cuni: 300 euro

i panjohuri:grrrrrrrrrrrr uffffffffffffffff m`rregull nji ku e ke 300-cen

cuni: po du me shit ne kompletin sportiv!!!!!!!!!!!!!!!!

i panjohuri:mhhhhhhhhhh jo ri se s`lej un t`mkomandoje i kalama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cuni: o babi perjashta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i panjohuri:mire po vetem se hera e fundit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cuni: m`rregull 250 euro

diten tjeter thrret baba cunin: haj shpirto bo canten me gjonat gati se do shkojme t`lujme futboll

cuni: skam mo gjona per t`lujt futboll

baba: si re une javes qe kaloi ti bleva

cuni: po po une i shita per 750 euro dhe si kom mo

baba: si t`kam msu o mistrec sduhet me ja hudh tjerve se te denon zoti

Baba: tani si denim do shkojme ne kishe dhe do i thush priftit te gjitha qe te fali mekatet

epo shkune te dy atje ne kishe ne cuni hyni ke ajo dhoma ku falen mekatet:

cuni: shume erresire ktu!!!!!!!!!!!!!!

prifti: prap ti mistreco
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:40 pm

NJE PLAKE SHKOI TEK DOKTORI DHE I KERKON TE BEJE NJE NDERHYRJE PER TI HEQUR RRUDHAT.DOKTORI E SHIKON DHE KUJTON SE PLAKA E KISHTE ME SHAKA.AJO I THOTE SE E KISHTE SERIOZISHT.ATEHERE DOKTORI NISIN PUNEN.KUR MBAROJ I THOTE PLAKES TE SHIKOHESH NE PASQYRE.PLAKA E KENAQUR DUKE PARE VEHTEN NE PASQYRE KTHEHET MBRAPA DHE SHIKON SE AFER QAFES ISHTE NJE VRIME.DOKTOR CFARE ESHTE KJO VRIMA KETU MBRAPA?.DOKTORI PERGJIGJET:ZONJE DUKE TERHEQUR RRUDHAT VRIMA E BUTHES KA KALUAR LART.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 7:40 pm

hahah dora, e lezeteshme

Nje burre u perplas me dike ne supermarket,se kishin mendjen te 2
me fal - i thote ai,se kisha mendjen se po kerkoja gruan
uu c'koicidence - tha tjetri,dhe une ate po kerkoj
po si eshte eshte gruaja jote,se mos e pashe une
hmmm bjonde,2 m e gjate,me ca sy,e veshur smart, hmm po e jotja?
Ehh lere grune time, por ecc te gjejme tenden
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi