Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:12 pm

Nje goce i thote te dashurit:1 puthje dhe une do te jem e jotja pergjithmone!
I dashuri:Faleminderit per paralajmerimin!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:12 pm

Takohen dy shoke.E pyet i pari
-He mo si ja ke kaluar
-Mire po kam pasur nje hall
-Ca halli
-Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen
-Po ti cfare i bleve
-Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:13 pm

Nj? avokat duke dal? nga makina e tij BMW tipi i fundit, i vjen nj? makin? me shpejt?si dhe nga p?rplasja i shkul der?n, avokati del duke b?rtitur dhe ul?ritur p?r d?min e shkaktuar.
Polici q? ndodhej aty pran? i thot?:
Boll u ankove p?r d?min material se ?sht? vet?m nj? der? , ti shiko se t? ka ikur krahu.
- Moosss - thot? avokati.
Po Rolex-ksin ku e kam?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:13 pm

Nje grua merr ne pytje 3 burra nje shkodran nje tiranas dhe vlonjatin gruja ne dhome e saj te gjumit therret tiranasin hyri .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.tiranasi mbeti i habitur. gruja dilni jashte budalla. hyri vlonjati .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vreme si eshte hape.vlonjati nuk dine ti pergjigjet jashte .gruja i thot i treti.hyri shkodrani gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.skodrani thot po pa ujite pa prashit ky kastravec si eshte rrite.gruja buzeqeshe thot fute brenda se e keni dite.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:13 pm

3 minj po pinin ne nje bar njeri prej minjve e ngren nje teke dhe e plas goten ne bar dhe ju thot shokeve une ju boj zbor qarceve ju shkoj nga poshte e shty pengesen dhe e kap telin dhe boj stervitje.E sheh miu tjeter dhe ai e pin teken dhe e plas ne bar goten une thot ai e mar helmin boj viza ne tavolin dhe i thith me hunde per qef.Miu tjeter i sheh te dy dhe e kthen teken dhe cohet per te hikur kur arrin tek dera e barit shoket e therrasin hej ku po shkon?une po shkoj ti hyp maces .
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:14 pm

Ne nje familje babai i kerkonte vajzes se tije qe te martohej sepse ajo ishte tamam ne moshe, por vajza gjithmone i thoshte babait qe jo une nuk dua te martohem sepse jam shume mire keshtu, si dhe po ja kaloj shume mire.
Po te njejten kerkese babai ja ben dhe disa here te tjera, por ai vazhdonte te merrte po tenjejten pergjigje nga vajza e tije, deri sa nje dite u be kurioz dhe vendosi ta pergjoje nga vrima e celesit se cfare bente vajza ne dhomen e saj, po cte shikonte ajo kishte marre nje penis artificial dhe masturbohej me te.
Te nesermen babai ulet ne tavoline duke pire nje gote raki dhe vendos edhe penisin aty ne tavoline po me njegote perpare.
Kur kthehet vajza ne shtepi shikon te gjithe ate skene dhe pyet babain se cfare po bente dhe ai i pergjigjet se po pi nga nje gote raki me dhenderin.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:14 pm

Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin femijen ne shtepi . - i thote mamaja djalit. -Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni . Del djali jashte dhe prindrit vazhdojne... punen. Pas pak kthehet djali dhe thote -Mami pashe nje makine te bukur. -Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash. - Iken femija dhe kthehet pas 5min , mami pashe nje kal .-Miiire mami po ik te ballkoni tani. Pas 5min vjen djali dhe thote, prindrit e Erit po bejne dashuri.-Po ku i pe ti mor te keqen babi. -Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashte ne ballkon
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:14 pm

SHKON NJE DJALE TEK DOKTORI DHE I THOTE: DJALI: DOKTOR KAM PROBLEME ME ORGANET E MIA.

DOKTORI: CFARE TE SHQETESON?

DJALI: PO JA, ME KANE MARRE NGJYRE BLU.

DOKTORI: KE INFEKSION, PRANDAJ DUHET TE TA HEQIM NJEREN KOQE QE TE SHPETOSH TE TJETREN DHE PENISIN

DJALI: PO BEJ FEMIJE UNE PASTAJ?

DOKTORI: PA PROBLEM!

(pas nje jave prape)

DJALI: DOKTOR, PERSERI I NJEJTI PROBLEM!

DOKTORI: NUK KEMI SE C'BEJME, DUHET TE TE HEQIM EDHE TJETREN QE TE SHPETOSH PENISIN

(pas dy javesh)

DJALI: DOKTOR ME DUKET PO TALLENI!A

DOKTORI: PO CFARE TE TE THEM UNE. QE TE SHPETOSH DUHET TE TA HEQIM EDHE PENISIN

(ne fund te muajit)

DJALI: DOKTOR, PO TANI NUK ME KE LENE AS KOQET AS PENISIN DHE NGJYRA BLU NUK PO ME HIQET.

DOKTORI: AHA TANI E KUPTOVA UNE. PO TI MOS U BEJ MERAK, TE LESHOJNE BOJEN XHINSET!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:15 pm

Hypen nje burre ne tren dhe ulet per balle nje goce te re. Kjo po lexonte dhe nuk po i kushtonte vemendje burrit. Burri tani donte si e si te hynte ne muhabet dhe fillon e pyet:

Burri: Kohe e mire sot he?
Vajza(pa ngritur koken nga libri): Ja ashtu
Burri vazhdon: Sa eshte ora?
Vajza (prape pa ngritur koken pergjigjet): Nuk e di
Burri: Cfare po lexon?
Vajzes i terheq vemendjen pyetja dhe ngre syte nga libri.
Vajza: Po lexoj nje liber ne lidhje me seksin dhe racat e ndryshme
Burri: Ashtu he, interesante.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:15 pm

Nje Goc u martua diten e diel si zakonisht. Dhe te Henen ne mengjes i thote te jemes, Mami- si tja bei per sote ne dark, ai do me kuptoi qe sjm e virgjer? Mami i thote, mos u merzit shpirt i mamit, merr nje kumbull dhe fute atje, dhe ai ska per te kuptuar gje fare. Dhe goca ashtu beri, merr nje kumbull ,koker- --madhe dhe e fut tek vendi. Erdhi darka dhe c'do gje ne rregull, sipas planit te mamit. Mbasi mbaruan pune, Goca e nxori kumbullen nga vendi ku e kishte futur dhe e la siper komedines ne ane te krevatit. Kur ngrihet nusja ne mengjes shikon qe dhendri po hante kumbullen, dhe duke qare vete tek mami, dhe i thote! Mami ai e hengri kumbullen,dhe do semuret! Por mami i pergjigjet duke qeshur --- Mos qaj shpirt i mamit --BABI YT KA NGRENE NJE FTUA TE TERE DHE SE GJETI GJE----.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:15 pm

Ne bulevardin e Tiranes nje xhaje qe po bente xhiro andej sheh nje burre qe po pinte uje te shatrivani, dhe i bertet nga larg.

-Mos pi uje aty se eshte i piset.

Burri ngre koken dhe e shikon i habitur.

Xhaja perseri: Mos pi uje se eshte helm.

Ai i pergjigjet- Une jo kuptoj, une grek.

Xhaja duke e qetesuar i thote- Jo, nuk thash gje po pije avash avash se eshte i ftoht.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:16 pm

Ishte nje fshatar dhe po martonte djalin e vete dhe beri nje dasem shume te mathe sic e kan zakon shqiptaret po kercente nusa dhe djali e pyete te jati
"Babi per se njerzit i hedhin para nuses vetem"
i jati skishte si ti thoshte dhe i tha djalit "po eshte dita e saj pastaj i hedhin parat asajt"
kure mbaroj dasma vajti djali me gjithe nusen te flite kure u ngri ne mengjes djali i vajti te jatit dhe ti tha.....!!!!
"o babe mire e paskan njerzit qe i hedhin para nuses se ja vleka me i hedh nuses para .......!!!!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:16 pm

Lepuri ishte duke mprehur dh?mb?t. Kalon ujku dhe e pyet
-"?far? po b?n o lepur"
-"Po mpreh dh?mb?t se dua t? ha luanin"-ia kthen lepuri.
Pas pak kalon ariu dhe e pyet. -"?far? po b?n o lepur?"-
-"Po mpreh dh?mb?t se dua ta ha luanin"-ia kthen lepuri.
M? pas kalon Luani rast?sisht dhe e pyet lepurin -"?far? po b?n o lepur?"-
-"Ja po mpreh dh?mb?t se flas ndonj?her? budalliqe" -ia kthen lepuri.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:16 pm

Ajo: Ti m? kujton oqeanin...
Ai: Ti do t? thuash se un? jam i pa p?rmbajtur dhe romantik?
Ajo: Jo jo,e kam fjal?n q? m? vjen p?r t? vjell? !
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:16 pm

e pyet gruaja burrin,
sa here me ke tradhetuar?
nje here i thote burri,me gruan e komandantit..
po ti,e pyet burri gruan??
une dy here i thote gruaja..
me komandantin,dhe gjithe ushtrineee
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:17 pm

N? Bar..
Nj? tip tep?r i turpsh?m futet n? nj? bar dhe shikon nj? grua tep?r t? bukur q? po pinte e vetmuar. Pasi mendohet nj? or? t? t?r? se si do ti afrohej, m? n? fund e merr guximin dhe i afrohet duke i th?n?:
- mmm.. do t? kishe problem n?se flisnim ndopak?
Ajo p?rgjigjet me zerin m? t? lart? q? kishte:
- JO ! NUK DO TE FLEME BASHKE SONTE !
T? gjithe kthejn? kok?n dhe v?shtrojn? djalin qe ishte kuqur nga turpi.
Pas pak or?sh gruaja i afrohet djaloshit dhe i thot?:
- M? fal n?se t? ofendova. A di jam nx?n?se n? psikologji dhe doja t? provoja se si reagojn? njer?zit kur gjenden n? pozit? t? v?shtir?.. e di.. kur gjenden n? momente q? i turp?rojn?..
Dhe djaloshi me sa z? kishte mund?si t? b?rtiste i p?rgjigjet:
- CFAR? N?NKUPTON KUR THUA ME 50 EURO ?!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:17 pm

Papagalli

Zonja Halime do te bleje nje papagall. Shkon ne dyqanin e kafsheve dhe sheh ne kafaz dy
papagajt e fundit. Zonja Halime i drejtohet shitesit dhe i thote ua kete papagallin ketu!
Shitesi i thote:-Nuk mund ta jap vetem njerin...-Po pse?,-pyet zonja Halime.- Sepse njeri flet
anglisht e tjetri eshte perkthyes.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:17 pm

Nena
Djaloshi qe u kthye nga mergimi nena e pyeti: Me ?ka erdhe biri ime Me aeroplan, u pergjigj djali.
Uh mjeret ne, s`kemi ku ta parkojme.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:18 pm

Teksas
Jemi ne teksas. Nje pistoler futet ne nje sallon i armatosur deri ne dhemb. Duke u mbeshtetur
me kurriz nga banaku thote: "Nese ka ndonje qe do te matet me mua, te dale perpara..." Ne
kete kohe nga fundi i lokalit del nje burre sa nje dollap dhe duke qendruar perpara i thote:
"Une dua te matem me ty"- Mire i thote pistoleri dhe kthehet nga kamarieri e i thote: "Ma sill
nje meter!"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:18 pm

Maloku

Na u martua nje malok dhe ben dasem te madhe. Ne mbremje shkojn te flene cifti. Buri nuk i ben gje nuses naten e pare, e nejse nuk thote gje nusja, mendoj mos buri ishte paqejf. Vjen nata e dyte maloku po prap gjum, nata e 3-te e me radhe. U bene pothuaj nje jave keshtu. Nusja e shkrete s'dinte c'te bente. Vete dhe i tregon te vjeres hallin qe e kishte zene. Vjera shkon dhe i thote burit. Burri kap te birin dhe i thote: Pse se Q*** gruan ti mer bab"? Ja kthen maloku: "Po pse mer bab, Q***robt e shpis eeee".
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:18 pm

Ngjarje e vertet:
Ne shkoder asht nje polic trafiku qe shpesh rrin pishem!!!!(Meti)Nje dite para universitetit ndal nje makine por ne te ishte nje hoxhe!!!!Polici e shef dhe i thote:Me fal zotni po me kete vjeshje qe ke ba ti,sesban je deshem!!!Hoxha ja kthen,allahu na rujt po ku ke pa hooxhe tu pi mar!!!Polici i thote:kete e vertetojme fill!!Fryji pak ktu kti pipit!!!Hoxha i thote:Nuk mundem me fut ashti gjanash ne goje se asht gjynah!!!!Polici e merr pipin dhe e fryn vete per me i diftu se si bahet!!!PO kur e nxjerr prej gojet i thet hoxhes!!!Po ti ja paske q! nanen tu pi mar burre edhe ban perdemek se ja!!!!!hahahahahahhahahahahahahaah
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:18 pm

Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke? Burri::E c.faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:19 pm

Gruaja:: i dashur pas nje jave eshte 5 vjetori marteses tone,, Cfare do me dhurosh? Burri:: Per 5 vjetorin kam vendosur te te coj ne Australi. Vertet thote gruaja e gezuar??? Po per 10 vjetorin i dashur a ke menduar?? Po patjeter qe e kam menduar thote burri -- Per 10 vjetorin do vij te te marr...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:19 pm

Veshja


Ne shtepi, gjate ngrenies se darkes, gruaja e pyet burrin qe kishte drejtor:

-Degjova se te ka ardhur nje sekretare e re?

- Po, e re

-Po si eshte ajo?

-E zakonshme.

-E bukur?

-Grua si te tjerat.

-Po me thuaj te pakten, si vishet?

-O, ooo vishet shume shpejt!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 6:19 pm

Nena keshillon Vajzen.

Nje dite nena i thote te bijes: "Vajza ime ti po ritesh dhe po behesh vajze seksi,
por nga nena jote vetem dy keshilla mbaj mend:
1.Kur nje djale te prek bythet thuaj, MOS
2.Ndersa kur te prek cicat thuaj, NDALO"

Athere vajza pergjigjet: "Po mami e di, ma ke perseritur shume here
prandaj kur ai me preku buthen dhe cicat, une i thashe, MOS NDALO".
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi