Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:04 pm

Pasi kishte pire nja dy gota nje shofer perfundon me gjithe kamion ne fund te gremines.

Nuk kaluan dy minuta kur vjen ne vete e hap syte. Prek kembe e duart, cdo gje ne rregull.

`Cfare fati qe kam`, mendoi.

Te koka vjen engjelli e I thote: Lere fatin ti, port e mbrojta une, se une jam engjelli yt mbrojtes. Kur ishe femije

E po mbyteshe ne lume une te shpetova. Ne ushtri, kur plasi

Granata, perseri une te shpetova e I numuroiengjelli 7-8 raste kur I kishte shpetuar jeten.

E shoferi gjithe nerva: Mire, po ku ishe ti kur u martova une?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:05 pm

nje dite nje grua shkon ne shtepi plot me varse florini e me bizhuterite shtrenjta,-po ku i gjete keto e pyet burri,-fitova nje lloto ,pergjigjet gruaja.mbas nje jave vjen gruaja ne shtepi me nje pelice qe ishtee markes me fundit,po kete ku e bleve i thot burri,fitova nje skedine sporti ,thot gruaja,tani shko me hap pak ujin e vaskes se dua te shplodhem pak se jam lodhur i thot ajo ,-joooooo i thot burri se te laget skedin
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:05 pm

Moment kthjellimi
> >
> > Burri hyri dhe doli disa here nga koma, ndersa gruaja i
> > qendronte te koka gjate gjithe kohes. Ne nje moment
> > kthjellimi ai i thote:
> > - E di cfare? Ke qene prane meje ne te gjitha
> fatkeqsite,
> > kur me pushuan nga puna, kur falimentova, kur me futen ne
> > burg, kur humba shtepine. Ti ke qene gjithmone mbeshtetja
> > ime. Kur pesova infarkt me qendrove te koka. Ne qofte se rri
> > dhe mendohem mire bindem se ti mi sjell fatkeqsite
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:05 pm

Nje muzikant me violinen e tij u ndodh ne xhungel.
> > Ai filloi ti binte violines dhe rreth tij u mblodhen shume
> > luane dhe filluan te kercejne.
> > Papritur u afrua nje luan tjeter dhe e hengri muzikantin.
> > Njeri nga luanet tha:
> > - A nuk ju thashe qe do vije luani i shurdhet dhe do ta
> > haje!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:06 pm

nje dite ne nje rruge te tiranes perplasen 2 vete
cabo mer jahu i thot tironci
o sjom jahu or tei jam kola,kola oshte tuj ardhe mrapa..
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:06 pm

nje dite ne autobuz nje nene tiranse pyet nje djale,
si te quajne more bir
A U A pergigjet djali,
ta gezosh i pergjigjet nena,ca emrash kan dale sot thot me vete.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:06 pm

Polici tek berberi

nje polic po ktheh nga nje fshat ku kishte qen per nje jave me sherbim sa shkon ne qytet vete ke berberi dhe i thot futi nje te qethme se mbarova duke e qethue berberi shef nje morr dhe donte ta largonte me kranin . polici e kuptoi the i thot:
-isha me sherbim ne nje fshat flejta me nje shpi morracakesh .do me jet ngjitur atje.
- e kuptoj- tha berberi- qe nuk eshte i joti se eshte nje tuf qe i shkon mbrapa se duan ta perzejn.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 9:06 pm

Topet e gjyshit tim


NA ISHIN NJE SHQIPTAR NJE GREK DHE NJE ITALIAN
DHE PO BENIN DEBAT SE KUSH E KA GJYSHYN ME TE LART,ITALIANI THOTE SE GJYSHI IME ESHTE 100 METER I LARTE GREKU THOTE GJYSHY IM ESHTE I LARTE GJER KE RET,SHQIPTARI MENDOHET ,,,, DHE I THOTE GREKUT A MOS I KA PREK CA GJERA TE BUTA ATJE TEK RET GREKU THOT PO, ATHER SHQIPTARI I THOTE ATA KAN QENE TOPET E GJYSHIT TIM .
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:19 pm

Burre + Grua
Burre + Grua Burre inteligjent + Grua inteligjente = Histori dashurie Burre budall + Grua inteligjente = Aventure pa te neserme ...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:19 pm

Dy refugjatë po bisedonin në një pijetore në angli.Njëri i thotë tjetrit që po i pinte gotat e birrës njëra pas tjetrës.-A e din ti miku im se nga alkoli vdesin çdo vit 10 000 anglezë?E ç'më duhet mua ia kthen ky,unë jam Shqiptar !!!...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:19 pm

Nje dite ne nje dyqan elektroshtepiak, futet nje xhaje. shikon ne vitrine, nje televizor Philips, dhe pyet shitesen: Xhaja:- me falni zonje, sa kushton ai philipsi aty? Shitesja:- o xhaje, thua filipsi, jo philipsi ...

avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:19 pm

Nje burre, shkon dhe troket ne dere te komshise, dhe i kerkon hekurin e rrobave, per te hekurosur nje kemishe, sepse nuk i punonte hekuri i vet! Komshiju per tu tallur me te i thote: Do te ta jap, por me nje kusht. Ne qofte se e ngren hekurin ...me penisin tend, une do te ta fal fare...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

Një turist pyet një djalë:- Sa eshte ora ?- Dymbëdhjetë e natës.- Mendova se mos kishte shkuar më tepër, thote turisti!- Këtu në fshatin tonë nuk shkon më tepër se fillon serish nga njëshi, - i pergjigjet djalii.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

‎1 njeri i verber papritur shkel ne kemben e chuk norrisit.dhe chuck norrisi i thot atij.. a nuk pe din kush jom un.. un jom chuck norris..edhee aj i verberi pi atij momentiit ja nis me pa...po seni i fundit qe sheh osht vetem grushti i chuck norrisit qe po i afrohet te ftyra
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

Nje shqipetar sapo kishte ardhur ne Angli dhe zuri me qira nje shtepi te vjeter.Gjithe naten nuk fjeti dot se kishte shume minj. Vendos ne mengjes te shkoje ne farmaci per te marre ilac , por nuk dinte si ta kerkonte. Hyri brenda dhe pasi pershendeti i tha farmacistes :YOU KNOW TOMY AND JERRY? Yes - i thote farmacistja. JERRY IS BIG PROBLEM - JA KTHEN AI....
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

Duke pare porno i thote gruaja burrit , shikoje burr po te madh e paska k*** qaj . Burri : Kamera ia ka rrit se nuk e ka qashtu . Gruaja : Leje leje burr kamera mu kon ja kish rrit edhe hunden
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

Professori

Flasin dy fqinje dhe njëra i thotë tjetrës:
- Kush ishte ai qe e pashe dje duke dale prej baneses tende?
- Profesor universiteti.
- I rregullt?
- Jo, vetem kur e kam burrin në udhetim.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:21 pm

Penisi
Penisi Ishte nje here nje anglez nje francez nje rus dhe nje shqiptar. Ata po bisedonin se cili nga popujt e kishte me te mire dhe me te madh penisin. Anglezi thote: -Ne Anglezet e kemi te trashe por te shkurter. ..
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:22 pm

Nena Shtatzane
Nje grua ishte shtatzane dhe priste trinjak (3 femije). Nje dite keta po benin muhabet ne bark se cfare do beheshin ne jete. Une do te behem elektricist… – Thote i pari Pse? – E pyesin te 2 tjeret Se ...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:22 pm

Kompjuteri

Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithshka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password. Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen “penis”. Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte:
“PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET”
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:23 pm

Liberalizimi i vizave
Lusim qytetarin e fundit të Shqipërisë që më 24 dhjetor kur të largohet nga shteti ta ndalë dritën!
Qeveria e Republikës së Shqipërisë.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:24 pm

Pagjumësia
Ariu me sytë e zgurdulluar, qëndron i zgjuar në shpellën e tij diku para Vitit të Ri dhe mendon:
“Me siguri s’po më zë gjumi për shkak të kafes që e pata pi në tetor
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:24 pm

Dajaku
E pyet shoku shokun e tij:
Pash Zotin si i edukon ti fëmijët, me dajak a me fjalë të mira?
Po natyrisht, me fjalë të mira e të ëmbla!
E me dajak?
E përdori edhe dajakun nganjëherë, por kryesisht për vetëmbrojtje!
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:25 pm

Budalla
Kthehet burri një ditë më herët në shtëpi dhe e gjen gruan e tij në shtrat me një tip.
Çka po bëni ju dy?
Gruaja kthehet nga dashnori i saj dhe i thotë:
A po e sheh, a të kam thënë se është budalla.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:26 pm

Mësuesja
Vjen Beni nga shkolla dhe e pyet mami se si e kishte kaluar.
Mirë, Gjithçka në rregull! Mësuesja është shumë e bukur, por mendoj se nuk është e mençur!
Pse?
Po vazhdimisht na pyet neve diçka!
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi