Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:26 pm

Kursi
Shkon polici në një kurs gjashtëmujor për të mësuar
se si ta ndalë një makinë dhe ta pyes shoferin se “a mos ka pi najsend”.

Pas gjashtë muajsh, del polici në rrugë, ndalë makinën e parë dhe e pyet shoferin:

“A je për me pi najsend?”
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:26 pm

Shitësja e rrugës
I thotë një bionde shoqes së saj:

Dëgjova që je punësuar!

Po, e vërtetë po punoj si shitëse e rrugës!

E ka sa po shitet metri?!
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:27 pm

Barsoleta dhe polici
Hyn tipi në kafiteri dhe i thotë njerëzve të ulur në
banak: “Djema, e di një barsoletë të re për policë!”. Zgjohet njëri
prej tyre dhe i thotë: “Hej a e din ti se unë jam polic?”

“Mos u mërzit ty ta tregoj dy herë barsoletën”.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:27 pm

Lepuri dhe ujku
Lepuri i ulur afër një lis në mal, vjen dhelpra dhe e pyet:

Lepur çka po bën?.

Lepuri thotë: Qe po e pres ujkun do t’ia jap disa shpulla”.

Vjen kërmilli dhe e pyet: Lepur çka po bën?

Lepuri thotë: “Po e pres ujkun t’ia japë disa shpulla”

Vjen ujku dhe e pyet: Lepur çka po bën?

Lepuri përgjigjet: Qe bre ujk po foli pa lidhje.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:27 pm

Fortësia
Burri kap gruan për gjoksi dhe komenton:

“Eee, t’i kishe pasur pak më të forta, s’tu kish dashtë jeleku hiq”

Ajo vë dorën ndërmjet këmbëve të tij dhe thotë:

“E ta kishe pas ti pak më të fortë, nuk kisha pas nevojë për vëllanë tënd”
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jun 21, 2011 10:28 pm

Ligjërata
Polici ndal një të dehur dhe e pyet: “Ku je nisur në këtë kohë?”

Në ligjërata – përgjigjet i dehuri.

Po kush mban ligjërata në orën 3 pas mesnate?

Gruaja ime.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaletat qe na pelqejne me teper!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi