Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Shko poshtë

Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

80% 80% 
[ 4 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 5

Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 8:49 am

Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Thu Jul 15, 2010 9:50 am

Plotësisht
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga viola prej Thu Jul 15, 2010 11:30 am

Plotesisht
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 1:45 pm

Plotësisht
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga Elisa prej Fri Jul 16, 2010 10:01 am

jo gjithmon...
avatar
Elisa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te sinqert ne postimet e juaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi