Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kidman muza e Urban

Shko poshtë

Kidman muza e Urban

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:19 am


Keith Urban e konsideron meritore gruan e tij, Nicole Kidman, se e ka përmirësuar atë si kompozitor, pasi që lidhja e tyre ka ndikuar në muzikën e tij.
Çifti u martua në vitin 2006 dhe pas dy vitesh u bënë prindër të vajzës Sunday Rose, ndërsa Urban pranon se dashuria për aktoren hollivudiane shfaqet dukshëm në muzikën e tij dhe disa këngë madje i kushtohen asaj.
Këngëtari i muzikës ‘country’ ka thënë për People.com se Kidman i ka ndihmuar atij të bëhet personi që ka dashur të jetë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi