Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rishfaqen në skenë Lohan dhe Ronson

Shko poshtë

Rishfaqen në skenë Lohan dhe Ronson

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:20 am


Lindsay Lohan është përfshirë në një përleshje me ish-të dashurën e saj, Samantha Ronson në një lokal në Los Angeles të mërkurën mbrëma.
Lindsay dhe Samantha i dhanë fund lidhjes së tyre lesbike vitin e kaluar, ndërsa duket se skenat dramatike janë kthyer sërish në skenë.
Sipas burimeve të Radar Online, Lohan ishte ‘nxehur’ pasi që Ronson, e cila ishte DJ në lokalin përkatës- Crown Bar, nuk e kishte shikuar aspak atë.
Ndërsa zënka e tyre kishte përfunduar në mënyrë që Lohan e ka spërkatur me pije ish-të dashurën e saj
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi