Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

.Anne Hathaway: Nuk jam Angelina Jolie

Shko poshtë

.Anne Hathaway: Nuk jam Angelina Jolie

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:21 am

Anne Hathaway duhet të jetë krenare për faktin se ajo është e ngjashme me Angelina Jolien. Por në fakt nuk është.
Aktorja e filmit “Devil Wears Prada”, e cila paraqitet në filmin e ardhshëm “Valentine’s Day”, thotë se “puthjet e thella në filma” nuk janë një pjesë e fuqishme e saj dhe ajo është xheloze në buzët e Joliet.
“Është një përvojë krejtësisht ndryshe” ka thënë Anne rreth puthjeve të vrullshme në filmin e ri.
“Por vërtet duhet të jeni si Angelina Jolie ta bëni atë dhe edhe më tej të dukeni bukur. Nuk e di nëse e keni vërejtur, por nuk jam Angie”, ka shtuar aktorja në një intervistë për revistën GQ.
Këshilla e Anne për puthjen e përkryer? “Duhet ta mbani gojën ca hapur. Hapeni. Edhe më shumë, edhe ca...”, thotë aktorja./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi