Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie e urren Shën Valentinin

Shko poshtë

Jolie e urren Shën Valentinin

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:21 am

Aktorja e Hollywoodit, Angelina Jolie, nuk është fanse e Shën Valentinit - ditës së të dashuruarve.
Burime të afërta me aktoren, e cila së fundi spekulohet se është ndarë me partnerin e saj Brad Pitt pas pesë vitesh së bashku, refuzon ta festojë 14 shkurtin për shkak se i urren të gjitha ato gjërat ‘romantike’ të lidhura me këtë festë.
“Ajo e urren këtë. Angie gjithmonë i ka kuptuar zemrat dhe lulet si shije jo e këndshme dhe asgjë tjetër përveç gjëra romantike. Brad në anën tjetër është i çmendur pas gjithë atyre, por ai është nën kushte të ashpra për të mos e bezdisur atë. Angie mund të jetë romantike, por pa e tepruar”, ka thënë burimi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi