Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Osbourne ka problem me memorien

Shko poshtë

Osbourne ka problem me memorien

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:22 am

Ozzy Osbourne nuk arrin t’i mbajë mend ndodhitë e përditshme, por megjithatë ende i kujton numrat e telefonit të para 35 viteve.
Ylli i “Black Sabbath” është duke u përballur me vështirësi në memorie që nga aksidenti me biçikletë në vitin 2003 në Angli. Dhe aftësitë e tij për t’i kujtuar ndodhitë e fundit po e turpërojnë rokerin.
“Memoria ime afatshkurtër është zero. Mbaj mend numrin e nënës së ish-gruas time nga viti 1975, por nuk mund të mbaj mend se çfarë ndodhi mbrëmë”.
“Kur i shoh njerëzit them, ‘Hey, a jemi takuar ne?’ Dhe ata më thonë se u pamë një ditë më parë. Është disi e turpshme”, ka thënë rokeri
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi