Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Roberts: “Brockovich” ishte kurs për mua

Shko poshtë

Roberts: “Brockovich” ishte kurs për mua

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:23 am

Julia Roberts thotë se roli i saj në filmin “Erin Brockovic” dhjetë vite më parë, ishte si ‘kurs’ për të.
Roberts fitoi Oscar për rolin e saj në këtë film, por ka thënë se filmi ka qenë shumë larg nga një film i përkryer edhe pse kishte ndryshuar tërësisht jetën e saj.
“Filmi e ktheu jetën time mbrapsht. Ishte si një kurs për mua. Merrja komente për pamjen, për dështimet dhe për gjuhën time të ndytë. Njerëzit më dërgonin letra të vrazhda... Ndonjëherë më shumë se sa mund t’i duroja”, ka thënë aktorja në një intervistë për revistën In Touch./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi