Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Campbell, spektakël në ndihmë të Haitit

Shko poshtë

Campbell, spektakël në ndihmë të Haitit

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:24 am

Supermodelja Naomi Campbell po e shfaq anën e saj bamirëse. Ajo është duke i mbledhur emrat kryesorë të industrisë së modës, për të mbajtur një spektakël të veçantë në New York, i cili do t’i kushtohet Haitit.
Bukuroshja britanike ka marrë përgjegjësinë mbi “Fashion for Relief” (“Modë për ndihmë”) dhe ka ftuar miqtë e saj, përfshirë Christy Turlington dhe Marc Jacobs, për të marrë pjesë në evenimentin e organizuar me ndihmën e dizajneres Charlotte Ronson.
Artikujt të cilët do të reklamohen në këtë spektakël do të dalin në shitje, ndërsa përfitimet do të dhurohen për Haitin. /
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi