Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dy vazhdime të radhës për “Avatar”?

Shko poshtë

Dy vazhdime të radhës për “Avatar”?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:24 am

James Cameron tashmë ka filluar planifikimin e vazhdimeve të hit-filmit të tij “Avatar”.
Filmi fantastiko-shkencor ka thyer të gjitha rekordet duke u bërë filmi më i suksesshëm i të gjitha kohërave, ashtu që ia rrëmbeu titullin e filmit më fitimprurës, filmit tjetër të Cameron, “Titanic”.
Përveç shikueshmërisë, “Avatar” është vlerësuar lartë edhe nga ekspertët e filmit, me ç’rast ka marrë nëntë nominime nga Academy Awards.
Ndërsa tani, në një intervistë për revistën Empire, filmbërësi Cameron ka thënë se e ka të gatshme fabulën bazë për dy vazhdime të radhës, mirëpo njëherë do të presë dhe të vlerësojë buxhetin e filmit aktual. /
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi