Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Një lidhje e re për Witherspoon?

Shko poshtë

Një lidhje e re për Witherspoon?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:25 am

Spekulohet se Reese Witherspoon është në lidhje me një agjent talentesh në Hollywood, vetëm disa ditë pasi ishte spekuluar se ajo ishte në lidhje me aktorin skocez Gerard Butler.
Në fund të vitit të kaluar, ylli i filmit “Legally Blonde” u nda nga i dashuri i saj Jake Gyllenhaal, ndërsa menjëherë u spekulua se është në lidhje me Butler.
Ndërsa pasi përfaqësuesi i aktorit skocez mohoi këtë lidhje, faqet e thashethemeve kanë reaguar për të nxjerrë spekulime të reja, sipas të cilave, aktorja është në lidhje me agjentin Jim Toth, me të cilin 33-vjeçarja kishte darkuar të enjten e kaluar në Santa Monica të Kalifornisë. /
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi