Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

50 Cent: Jay-Z është ‘i trashë’

Shko poshtë

50 Cent: Jay-Z është ‘i trashë’

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:25 am

Reperi 50 Cent thotë se rivali i tij i muzikës, Jay-Z, nuk ka frikë nga ai pasi nuk është ‘mjaft i mençur’.
Krijuesi i hitit “In Da Club” thotë se nuk ka dashuri të humbur në mes tij dhe Jay.
“Jay-Z nuk është aq i mençur të ketë frikë nga unë. Nëse vjen te ndonjë zënkë ai do të duhet të dijë se si është të kesh frikë”, ka thënë 50.
Reperi, i cili ka vizituar edhe Kosovën vite më parë, së fundi e akuzoi Jay se është duke vuajtur nga ‘kompleksi i mbretit’.
“Ai e ka kompleksin e mbretit, ai mendon se është Jezusi, më kuptoni çfarë dua të them?”, kishte thënë 50 Cent./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi