Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gruaja e John Terryt: E dua atë shumë

Shko poshtë

Gruaja e John Terryt: E dua atë shumë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:26 am

Bashkëshortja e ‘tronditur’ e kapitenit të kombëtares angleze, John Terry, ka thyer heshtjen duke dalë në përkrahje të futbollistit.
Toni Poole, 28-vjeçare, aktualisht ndodhet në Dubai pas supozimeve se burri i saj kishte pasur aferë me modelen Vanessa Perroncel, ish-partneren e shokut të tij të skuadrës, Wayne Bridge.
Duke folur për skandalin për të parën herë, Poole ka thënë se ajo ende e dashuron futbollistin, edhe pas spekulimeve për tradhti.
“Nuk është vetëm për mua. Unë e dua at tepër dhe ai është një baba i shkëlqyeshëm. Kam pasur aq shumë përkrahje nga miqtë. Nuk dua të flas shumë. Fundi i fundit e dua burrin tim”, ka thënë Poole për The Mirror./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi