Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lopez do të luajë futboll

Shko poshtë

Lopez do të luajë futboll

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:27 am

Jennifer Lopez ka nënshkruar të jetë pjesë e shout ‘Celebrity Beach Bowl’, shkruajnë mediat amerikane.
Nga yjet tjera të cilët kanë premtuar se do të luajnë janë Taylor Lautner, Chace Crawford, Ed Westwick, Kellan Lutz, Brian McKnight, Michael Clarke Duncan dhe ‘The Wayans Brothers’.
Yjet e futbollit amerikan Eli Manning dhe Mark Sanchez do të jenë përzgjedhës të ekipeve dhe ish-lojtarët Warren Moon dhe Rich Gannon do të jenë kapitenë.
Në ndeshje pritet të përfshihen edhe disa yje televizive. Ngjarja do të zhvillohet të shtunën (6 shkurt) në Miami Beach

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi