Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisë së Ingrid

Shko poshtë

“Zyrtarizohet” lidhja e dashurisë së Ingrid

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:27 am


Marrëdhënien e saj të dashurisë, këngëtarja Ingrid Gjoni e mbajti mjaft kohë të fshehtë.
Por që kur u zbulua para pak muajsh nga “Bluetooth”, Ingridi nuk ka më ndër mend të jetë hermetike.
E shoqëruar nga i dashuri i saj, ajo është shfaqur edhe në ditëlindjen e mikeshës së saj të ngushtë Çiljetës, e madje nuk është vënë aspak në siklet as nga shikimet e kureshtarëve, dhe as nga blici i aparatit që fokusonte çiftin!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi