Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gili për pushime në Zvicër

Shko poshtë

Gili për pushime në Zvicër

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:28 am

Këngëtarja Gili dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani, pushimet dimërore i kanë kaluar në Zvicër, ku kanë shijuar Alpet dhe klimën e ftohtë malore dhe për rreth dy javë.
Siç kanë raportuar mediat nga Kosova nuk dihet nëse më ciftin e njohur kanë qenë djemtë e tyre, apo nëse bashkëshortët këtë e konsideruar si pushim, si një muaji mjalti i dytë.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi