Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jehona Sopi në lidhje me një biznesmen

Shko poshtë

Jehona Sopi në lidhje me një biznesmen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:28 am


Këngëtarja Jehona Sopi më në fund është parë në shoqëri të një djali.
Jehona Sopi ishte divorcuar vite më parë ndërkaq nga ajo kohë ajo ka marrë pjesë më shumë nëpër disa festivale dhe shumë pak është paraqitur në publik.
Mësohet se i dashuri i Jehona Sopit është Lavdim Koshutova, ekonomist në bankën NLB të Prishtinës si dhe gjysmë pronar i kafe-bar “Lounch” në Prishtinë.
Këngëtarja është kapur nga kamerat e që janë përfolur në Prishtinë, por shumicën e herëve ato janë treguar të pasakta.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi