Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Getoari pergatitet per albumin e ri

Shko poshtë

Getoari pergatitet per albumin e ri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:29 am

Ka ardhur çast që uragani Tingulli 3ent të godasë sërish. Djemtë e grupit me në krye liderin e bandës muzikore, Getoar Selimin pasi kanë lënë pas sukseset e vitit kanë nisur të punojnë për albumin e tyre të ri që do të publikohet së afërmi.
Ata nuk kanë dhënë asnjëdetaj tjetër, por vetëm në adresën e tyre në Facebook deklarojnë se ka nisur puna intensive. Nuk është bërë e ditur as nëse ndër këngët e tyre do të ketë ndonjë duhet, ashtu si herët e tjera, pasi djemtë e bandës së njohur muzikore nga Kosova, kanë vendosur që tëzbulojnë gjithçka vetëm kur albumi të jetë gati.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi