Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina vazhdon romancen me Stine

Shko poshtë

Adelina vazhdon romancen me Stine

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:30 am

Këngëtarja Adelina Berisha është duke e vazhduar lidhjen e saj të dashurisë me rap-këngëtarin shqiptar Stine.
Sipas disa thashethemeve flitet që çifti takohen shpesh, megjithatë ata janë duke përjetuar momente të bukura dashurie.
Lidhja e këtij çifti kishte ardhur pasi ata kishin realizuar një këngë së
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi