Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Valentina, banorja e pare qe largohet

Shko poshtë

Valentina, banorja e pare qe largohet

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:31 am

Ka ardhur momenti që njëra nga banoret të lërë shtëpinë. Arbana fton vajzat që të përshëndeten me banorët e tjerë e të shkojnë në zonën e tunelit. Të treja banoret e nominuara duken shumë të emocionuara gjatë përshëndetjes me të tjerët.
Ato shkojnë në zonën e tunelit e presin me ankth vendimin e marrë për to nga publiku. Arbana komunikon se banorja e parë që vazhdon lojën është Bertina. Ajo kthehet në shtëpi dhe takohet me gëzim me banorët e tjerë. Dy banoreve të tjera u shtohen edhe më shumë emocionet.
Më pas Arbana komunikon emrin e banores e cila duhet të lërë shtëpinë dhe lojën përgjysmë, duke humbur kështu të drejtën për të fituar cmimin e madh. Ajo është Valentina. Graciela e përqafon Valentinën e shkon të bashkohet me të tjerët. Banorët gëzohen që shohin Gracielën të rikthehet, por Domenika mërzitet e qan që nëna e saj u largua. Seldi përpiqet ta ngushëllojë atë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi