Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Eranda: Çdo këngëtar ka modele të cilëve u referohet

Shko poshtë

Eranda: Çdo këngëtar ka modele të cilëve u referohet

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:32 am

Këngëtarja shqiptare Eranda Libohova ditët e fundit ka sjellë një këngë interesante dhe një klip të ri që mban titullin “Modeli më i mirë”.
Në një intervistë për “Sh2”, Eranda ka thënë se arsyeja që e ka titulluar kështu këngën është për t’iu referuar këngëtarëve, të cilët gjithmonë mbeten modelë për të tjerët.
Videoklipi i këngës është realizuar nga regjisori Alexander në bashkëpunim me Supersonic TV, ndërsa për këngë ajo ka bashkëpunuar me Big Bastën.
“Për çdo personalitet muzikor që formohet, ekzistojnë dhjetëra modele artistesh, të cilëve mund t'u referohesh, por kur ky personalitet ka një talent dhe një origjinalitet, ai thjesht i referohet dhe nuk ka nevojë ta kopjojë atë, dhe kështu ai krijon modelin e tij”, i përgjigjet këngëtarja pyetjes nëse ajo ka një model.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi