Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genci me kostumin e politikanit në një lokalë natë

Shko poshtë

Genci me kostumin e politikanit në një lokalë natë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:34 am

Genc Prelvukaj, shpesh jemi mësuar ta shohim të veshur tejet sportive, por duket se kostumi që veshi gjatë fushatës elektorale i ka lezetuar aq shumë, sa nuk e heq nga trupi edhe kur del në lokalet e natës.
Madje, ai duket se ndihet krenar me pamjen e tij të re duke pozuar me miqtë e tij, edhe pse mbi xhaketën e kostumit mban të veshur një xhup paksa të gjerë, stil veshje ky i preferuar nga artistët e muzikës rap.
Edhe pse nuk arriti të përfaqësohej si duhet në zgjedhjet e fundit, Genc Prelvukaj ka gjasa se do të shijojë edhe për pak kohë kostumin e politikanit, me të cilin “u miqësua” gjatë fushatës zgjedhore, ku edhe garonte si kandidat.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi