Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”

Shko poshtë

Ingridi dhe Rozi, puthje “lezbike”

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:34 am

Kur Madonna dhe Britney Spears u puthën në skenë në vitin 2003, lajmi do të shokonte gjithë rruzullin. Për hir të së vërtetës, të tilla skupe sensacionale yjet i provokojnë vetë. Në këtë shembull duket se ecin edhe artistët shqiptarë.
Ingrid Gjoni dhe Rozana Radi na dëshmojnë të njëjtën gjë. Dy këngëtaret janë puthur gjithë qejf në buzë me njëra-tjetrën në sy të gjithë tëm ftuarve në ditëlindjen e mikeshës së tyre, Çiljeta Xhilaga.
Një tentativë kjo për të bërë show dhe për të tërhequr vëmendjen, pasi mesa dimë, dy këngëtaret nuk kanë ndonjë tërheqje ndaj njëratjetrës, përkundrazi, siç dihet, ato janë heteroseksuale!!! te njejten skene kane tentuar ta bejne dhe kengetaret Aferdita Dreshaj dhe Rezarta Shkurtaj para pak muajsh.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi