Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elvana Gjata justifikohet përpara Sonit

Shko poshtë

Elvana Gjata justifikohet përpara Sonit

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:36 am

Soni Malaj, në kohën që kishte një lidhje dashurie me Flori Mumajesin, u bë shoqe goxha e mirë me Elvana Gjatën. Ishte pikërisht Flori, ai i cili i bashkoi dy këngëtaret. Por është sërish Flori, ai që i ndau.
Sipas gojëve të liga, kur Flori u nda me Sonin, gjeti ngrohtësi në krahët e Elvanës, gjë në fakt që u mohua dhe vazhdon të mohohet prej të dyve. Megjithatë, këto thashetheme duket se i ftohën mjaft marrëdhëniet ndërmjet Elvanës dhe Sonit.
Por, ja që vajzat janë takuar në një ambient së bashku. Kurse tani Elvana shfaqet duke i shpjeguar diçka Sonit. Ndoshta flasin pikërisht për motivin e lartpërmendur?!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi