Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Garner ka bërë delfinin të arrijë orgazëm

Shko poshtë

Garner ka bërë delfinin të arrijë orgazëm

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:37 am

Jennifer Garner ka thënë se ajo një herë e kishte bërë një delfin të arrijë orgazmën.
Aktorja 37-vjeçare ka qenë duke u stërvitur për rolin e saj në serinë “Fantasy Island”, në të cilin një delfin shndërrohet në vajzë, por ka thënë se kafsha ishte eksituar ca së tepërmi në praninë e saj.
“I kisha këmbët e mia të varura në ujë, dhe delfini erdhi dhe prekej në këmbët e mia. Mendova, ‘Kjo është mrekulli’!”, ka thënë aktorja.
Por më pas delfini kishte filluar të notojë rreth këmbëve të Jennifer derisa e ka ‘tepruar’. “I thash trajnerit, ‘Mendoj se delfini u zbraz’,”, ka shtuar Garner./

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi