Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lautner tashmë është i rritur

Shko poshtë

Lautner tashmë është i rritur

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:38 am

Aktori Taylor Lautner tash është një djalosh i rritur, pasi aktori dje, 11 shkurt, ka mbushur 18 vjet.
Por ylli i filmave “Twilight” nuk e ka festuar me ndonjë ndejë të madhe ditëlindjen e tij të veçantë.
“Absolutisht asgjë. Mendoj se do të kaloj kohën me familjen dhe me miqtë. Nuk më pëlqen të bëj asgjë të madhe, por është 18, andaj është diçka e veçantë mendoj”, ka thënë aktori para ditëlindjes./Telegrafi

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi